FaceBook  Twitter  

Новогодишпните празници се супер период и за подароци (особено откако ќе почнат попустите), а познатиот high-street бренд H&M на своите жени сака да им го подари најубавиот поклон – секси долна облека.

Топ моделот Едита Вилкевичиуте во кампањата за H&M носи боди од тантела, градници и ноќници со поклони во рацете. Со преубавиот тен, и со рамната, сјајка коса, Едита секако дека изгледа шик за призанците.

Па, доколку за празниците ќе посетите некоја светска метропола, ве советуваме да ги посетите продавниците на H&M кои се омилена дестинација на мниогу девојки од овие простори, и да изберете моделот кој најдобро ќе ви стои. Можеби токму со овие парчиња ќе добниете иснпирација и за новогодишпнито аутфит, а верувајте, вашата посилна половина нема да има ништо против да ве види во некое од овие парчиња. Погледнете!

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
Хотелот се наоѓа во Лагадин, на самиот брег на Охридското езеро во подножјето на планината Галичица. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Во непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...