FaceBook  Twitter  

И покрај тоа што има 41 година, таа се уште ги краде воздишките на целиот свет со нејзините стриптиз перформанси.

Убавата Дита го прави тоа повеќе од две децении и се уште изгледа младолико и сексапилно, а нејзината љубов кон „винтиџот“ и бурлеските едноставно ги фасцинира сите. Во кампањата за нејзината нова линија на ретро долна облека, Дита фон Тиз во преден план го истакнува „винтиџ“ гламурот, но ветува и дека во овие модели женските атрибути ќе бидат дополнително нагласени.

А која жена не би сакала да ја има оваа „рецептура“ во својот плакар?

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
Понудата на хотелот вклучува соби со клима, ТВ, безжичен интернет, 24 часовна рецепција велнес центар и ресторан. ...
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…