FaceBook  Twitter  

Погледнете ја новата колекција на долна облека за пролет/лето 2014 со потписот на неодоливиот шпански бренд Манго.

Колекцијата долна облека на Манго, „Inmtimates“ изобилува со елегантни модели украсени со тантела и животински принтови, но и шармантни парчиња што се направени во спортски стил. Погледнете ги најубавите модели заедно со добриот lookbook што ја прати оваа неодолива линија на Манго.

отвори галерија »

Цените се движат од 490, па се до 2990 денари ...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Сончева Порта" се наоѓа во непосредна близина на Охрид, на една висорамнина со 850м надморска височинa. ...
Хотелот со својата супериорна афтентичност се вклопува во срцето на Скопје. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Фрути ди Маре, не ви нуди само храна, туку и начин на живеење…
Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.