Погледнете ја новата колекција на долна облека за пролет/лето 2014 со потписот на неодоливиот шпански бренд Манго.

Колекцијата долна облека на Манго, „Inmtimates“ изобилува со елегантни модели украсени со тантела и животински принтови, но и шармантни парчиња што се направени во спортски стил. Погледнете ги најубавите модели заедно со добриот lookbook што ја прати оваа неодолива линија на Манго.

отвори галерија »

Цените се движат од 490, па се до 2990 денари ...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?