FaceBook  Twitter  

Погледнете ја еротиката на Алиса Милер во сензуалниот свет на познатиот италијански бренд за долна облека Intimissimi.

Американската бринета која е висока 175 сантиметри и има зелени очи ги покажа своите адути во заводливата облека на Intimissimi, линија кој се продава под името Calzedonia. Кампањата за пролет/лето 2014 е снимена во природните оази сред Њујорк, а на фотографиите се потпишува Дејвид Белемер.

Станува збор за раскошна долна облека од префинета тантела и проѕирни материјали, а од боите доминираат белата и црната. Погледнете повеќе во нашата специјална галерија.

Извор: cromoda.hr

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...