Погледнете ја еротиката на Алиса Милер во сензуалниот свет на познатиот италијански бренд за долна облека Intimissimi.

Американската бринета која е висока 175 сантиметри и има зелени очи ги покажа своите адути во заводливата облека на Intimissimi, линија кој се продава под името Calzedonia. Кампањата за пролет/лето 2014 е снимена во природните оази сред Њујорк, а на фотографиите се потпишува Дејвид Белемер.

Станува збор за раскошна долна облека од префинета тантела и проѕирни материјали, а од боите доминираат белата и црната. Погледнете повеќе во нашата специјална галерија.

Извор: cromoda.hr


Booking.com