ban2

Една од причините зошто се радуваме на крајот на зимската, и доаѓањето на новата пролетна сезона, секако се и новите пролетни фустани.

Read more...

Во новата интернет продавницата Трговски.мк почнаа попустите на производите од Астибо кои ќе траат до средината на следниот месец.

Read more...

Новата колекција на Зара е преполна со кратки фустани кои се совршен избор за новогодишните и божиќните празници.

Read more...

Од самиот почеток на есенската сезона лежерните фустани се заменуваат со фустани со долги ракави и направени од материјали како тантела или шифон.

Read more...

Избравме десет модели на фустани од актуелната зимска колекција на познатиот македонски бренд „Астибо“ кои дефинитивно ќе ви ја разубават зимата.

Read more...

Кога не знаете што да облечете.. изберете црвен фустан и црвен кармин и бидете подготвени за луда забава!

Read more...

Бидејќи се ближат новогодишните празници кога сите треба да изгледаме стокмено од глава до пети, за денес издвоивме неколку фустани кои се совршен избор за новогодишните комбинации.

Read more...

Оваа недела сакаме да го насочиме вашето внимание кон еден прекрасен фустан од актуелната колекција на модната куќа „Астибо“ кој е совршен избор за свечените случувања и празнувања во овој период од годината.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?