Од самиот почеток на есенската сезона лежерните фустани се заменуваат со фустани со долги ракави и направени од материјали како тантела или шифон.

Read more...

Избравме десет модели на фустани од актуелната зимска колекција на познатиот македонски бренд „Астибо“ кои дефинитивно ќе ви ја разубават зимата.

Read more...

Кога не знаете што да облечете.. изберете црвен фустан и црвен кармин и бидете подготвени за луда забава!

Read more...

Бидејќи се ближат новогодишните празници кога сите треба да изгледаме стокмено од глава до пети, за денес издвоивме неколку фустани кои се совршен избор за новогодишните комбинации.

Read more...

Оваа недела сакаме да го насочиме вашето внимание кон еден прекрасен фустан од актуелната колекција на модната куќа „Астибо“ кој е совршен избор за свечените случувања и празнувања во овој период од годината.

Read more...

Кој вели дека цветните фустани се резервирани за пролет и лето?

Read more...

Девојки, сезоната за лов на кратки новогодишни фустани е отворена, па доколку се уште не сте го нашле вашиот модел, крајно време е да го направите тоа.

Read more...

Ако во вашите плакари доминираат црната и темно сината боја, време е да внесете мали промени, на пример со овој одличен комплет во сива боја од колекција за есен/зима 2015 на Астибо.

Read more...

Кожните здолништа можеме да ги носиме во секоја пригода и оваа сезона тие се на самиот врв скоро на секоја шопинг листа.

Read more...

Веќе и врапчињата на гранките знаат дека оваа есен во мода се стајлинзите инспирирани од трендовите во 70-тите години од минатиот век.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...