ban2

На сите веќе почнува да ни ѕуни песничката Празници се ближат, празници се ближат, стих кој можеби е еден од најголемите хитови кога се во прашање новогодишните празници.

Read more...

„Можеби не сте знаеле, но сега сме годишно време кога навистина е возбудливо да се донесе одлука што да се облече.“

Read more...

„Погледнете ги овие неколку модели на фустани кои требаа да ви го разубават летото.“

Read more...

"Погледнете ја најновата колекција на женски фустани од H&M.“

Read more...

alt

„Погледнете какви фустани ве очекуваат за лето 2012. Релјефни и релаксирачки...“

Read more...

alt

„Ви ги преставуваме фустаните од колекцијата на светски популарниот high street бренд Mango за есен 2011.“

Read more...

„Погледнете ги овие тренди фустани од колекцијата за пролет-лето на етикетата Kookai.“

Read more...

„Корсетите во форма на срце претставуваат безвременски модел кој внесува елеганција во која било креација.“

Read more...

„Тексасните фустани се одличен начин да се следи тексасниот тренд избегнувајќи ја помалку чудната комбинација од тексасни кошули и тексасни сукњи или фармерки.“

Read more...

Сребрениот фустан е модерна опција и за ден и за ноќ – светкави фустани за забава за навечер и суптилни метални нијанси за преку ден.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?