Штом ќе видиме сонце, веднаш одиме во нашите омилени продавници да купиме неколку нови летни фустани (во множина!).

Read more...

Од бројните преубави фустани избравме 10 со најдобри цени ...

Read more...

Ова се нашите омилени комбинации за оваа сезона!

Read more...

Погледнете ги овие софистицирани и женствени фустани ...

Read more...

Летната сезоната за забави е започната, а заедно со прошетките и свадбите на плажа секако дека доаѓа и потребата за совршен фустан за забава.

Read more...

Познатиот бренд Њујоркер и ова лето ќе ни го разубави со тантела, цвеќиња, тренди риги, возбудливи дезени, живи бои и проѕирни материјали.

Read more...

Погледнете ги овие фустани кои се одличен избор за лето и долгите прошетки покрај некоја плажа на море или езеро.

Read more...

Ако оваа сезона сакате да изгледате достоинствено, мирно и спокојно, но истовремено и секси и модерно, тогаш изберете фустан во сина боја.

Read more...

Преубавите фустани на младиот малезиски дизајнер Хан Чонг кој го основата брендот Self – Portrait за многу брзо време го воодушевија целиот свет.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Во центарот на најпознатата улица во Битола „Широк Сокак" - ве покануваме да го посетите хотелот Милениум Палас. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Хотел РУССИА е модерен, луксузен и комфорен хотел со четири ѕвезди. ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...