И покрај тоа што ги носиме во секоја сезона, мораме да признаеме дека фустаните ни се особено драги за време на летните месеци.

Read more...

Штом ќе видиме сонце, веднаш одиме во нашите омилени продавници да купиме неколку нови летни фустани (во множина!).

Read more...

Од бројните преубави фустани избравме 10 со најдобри цени ...

Read more...

Ова се нашите омилени комбинации за оваа сезона!

Read more...

Погледнете ги овие софистицирани и женствени фустани ...

Read more...

Летната сезоната за забави е започната, а заедно со прошетките и свадбите на плажа секако дека доаѓа и потребата за совршен фустан за забава.

Read more...

Познатиот бренд Њујоркер и ова лето ќе ни го разубави со тантела, цвеќиња, тренди риги, возбудливи дезени, живи бои и проѕирни материјали.

Read more...

Погледнете ги овие фустани кои се одличен избор за лето и долгите прошетки покрај некоја плажа на море или езеро.

Read more...

Ако оваа сезона сакате да изгледате достоинствено, мирно и спокојно, но истовремено и секси и модерно, тогаш изберете фустан во сина боја.

Read more...

Преубавите фустани на младиот малезиски дизајнер Хан Чонг кој го основата брендот Self – Portrait за многу брзо време го воодушевија целиот свет.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...
Националниот ресторан "МАКЕДОНСКА КУЌА" е најафтентичното обележје на македонскиот дух во угостителството. ...
Нашиот елегантно опремен ресторан се наоѓа во подножјето на Националниот парк Пелистер, на излезот од Битола. ...
Ресторанот е во склоп на хотелот Ми­ле­ни­ум Палас и е со капацитет од 160 лица и тераса со капацитет од 100 лица. ...
Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.