Без разлика дали треба да одите на свадба, роденден или на некоја журка, овие неколку фустани се одличен избор за овој период од годината.

Read more...

Отворете ја галеријата и погледнете ги најубавите фустани од понудата на најпознатите хај-стрит брендови во Македонија.

Read more...

Плисираните сукњи веќе неколку сезони се на самиот врв на сите шопинг листите, а тоа ќе остане така и оваа есен.

Read more...

Малиот бел фустан е совршен избор за овој период од годината.

Read more...

Најубавите модели од познатиот комерцијален бренд

Read more...

И покрај тоа што ги носиме во секоја сезона, мораме да признаеме дека фустаните ни се особено драги за време на летните месеци.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот е сместен во центарот на градот, во срцето на Струга.
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Хотел Park Lakeside се наоѓа на околу 2,8 km од Античкиот театар во Охрид. Вклучува сончева тераса и отворен базен. ...
Ресторанот "ОЛИМПИА" е лоциран во населба Радишани, на 8 км од центарот на Скопје, во удобна и тивка атмосфера. ...