Време е за вечерни фустани кои можеме да ги носиме за Нова година

Zara 2,290.00 MKD

Нема девојка која веќе сериозно не размислува што ќе носи на новогодишната забава и притоа да си помине убаво и незаборавно. Па за да ви го олесниме изборот во каков фустан да ги поминете новогодишните и божиќните забави, ќе ви ја претставиме модната приказна во која ќе ги видите најдобрите предлози од неколку познати брендови во Македонија. Кратки или долги, женствени или провокативни и тесни, се зависи од тоа каде планирате да ја поминете најлудата вечер во годината, но и каков впечаток сакате да оставите. Ако сакате да изгледате како кралица и да се истакнете од толпата тогаш наш предлог е добро да ги погледнете моделите со светки, но и оние од кадифе, зачинети со плисирани детали и карнери.

Mango 2,990 MKD

Не треба да ги заборавиме и кратките фустани како и моделите со провокативни детали кои ќе ве однесат во центарот на вниманието, но и неколку фантастични парчиња зачинети со цветни дезени во кои ќе изгледате неодоливо ...

Zara 1,290.00 MKD

Zara 2,290.00 MKD

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?