Малите црни фустани ги сакаме, а овие од кадифе – ги обожаваме!

Малиот црн фустан од кадифе во последните неколку месеци ни се наметнува како еден од оние маст-хев трендови за кои секогаш треба да има место во нашите плакари. Место за нив треба да има и меѓу облеката што ја носиме и во празничниот период кога токму кадифето станува еден од омилените материјали во бројни модни комбинации. Тие изгледаат атрактивно, префинето и гламурозно, а кога ќе ги споите со вистинските модни додатоци ќе добиете беспрекорна комбинација на која можете секогаш да сметате, па дури и за најлудата вечер во годината. Токму такви фустани од кадифе можете да видите во продолжение...

види повеќе »

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?