ban2

Еден од нашите омилени есенски трендови

Веќе ви ги претставивме најдобрите фустани за новата сезона, а овој пат ќе се задржиме само на еден модел. Односно станува збор за фустан во боја која ќе биде апсолутен хит во следниве неколку месеци и која, според модните критичари, им стои убаво на сите. Претпоставуваме дека веќе погодувате за која боја се работи (да, да, за страсната црвена боја!), а што се однесува до кроевите можете да изберете оној што ви стои најдобро или, ако сакате да бидете во тренд, изберете модел со карнери и отворени раменици. Понудата во продавниците е толку голема што навистина може да го задоволи сечиј вкус, а во тоа можете да се уверите и од моделите што ќе ги видите во галеријата што ви е дадена на крајот од овој текст.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?