ban2

Најубавите фустани од познатите комерцијални брендови

Тие се едни од клучните парчиња во нашите плакари и оваа сезона, без разлика дали станува збор за едноставни или впечатливи модели кои можеме да ги фураме на свечени пригоди. Секако дека е најдобро кога имаме онолку модели колку што ни е потребно за да одговориме на секоја пригода на која би можеле да се најдеме, а во понудата на познатите комерцијални брендови ќе најдете креации со кои можете да ги решите сите овие предизвици.

Што се однесува до трендовите, покрај романтичните цветни дезени (кои оваа сезона имаат и своја помрачна варијанта) во мода се и карираните модели и оние со точки, без разлика дали станува збор за долг или краток крој, а од боите најпопуларни се црвената, сината и нејзиното височество - црната боја.

види повеќе »

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?