ban2

Оваа боја е хит оваа сезона

ASOS

Жолтата боја најдобро стои на исончан тен, а преку лето најдобро е да ја внесеме преку лелеавите фустани. Па доколку се уште немате набавено ниту еден, сега е вистинското време да го направите тоа (во моментов има финални попусти во многу продавници) и до крајот на летото и вие да ја пробате магијата на ова хит парче. 

ASOS

Ние пребаравме низ полиците на нашите омилени брендови и ги избравме десетте најдобри жолти фустани, од кои повеќето ќе можете да ги носите и во есенската сезона.

Bershka

Премини на следната страна >>

H&M

Mango

Mango

Pull&Bear

Stradivarius

Topshop

Zara

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?