ban2

Warehouse – уште еден бренд кој страшно ни се допаѓа

Не постои девојка што ќе облече еден од овие фустани, а да не добие комплименти. Нивните модели секогаш совршено ја нагласуваат половината (доколку има потреба од тоа, нели?), но и го кријат сето она што би било најдобро да остане сокриено. Вниманието го пленат со прекрасните цветни дезени (кои НЕ се претерано женствени и младешки), карнери поставени на вистинското место, риги во сите бои, интересни кроеви на ракавите (без разлика дали станува збор за кратки или долги), ретро копчиња во комбинација со популарниот гингам дезен... Ние сме сигурни дека во еден од овие фустани секој би ви кажал дека изгледате прекрасно, па најверојатно би се чувствувале дека сте во центарот на вниманието.

Можете да ги носите кога одите на свадба, но и во совршени дневни изданија во комбинација со високи потпетици, па дури и со вашите омилени патики.

Станува збор за познатиот британски комерцијален бренд Warehouse чија онлајн продавница редовно ја посетуваме. Зошто е тоа така погледнете во продолжение...

Останатите модели погледнете ги на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?