ban2

Нежни, романтични, раскошни, женствени...

Овие фустани се хит и оваа сезона. А тоа дека ќе бидат толку популарни претпоставивме уште пред 10-на месеци кога една позната светска ѕвезда се појави во својот прекрасен жолт модел и ги остави сите без здив. Ова лето бројни дизајнери направија свои верзии од овој модел, а меѓу нив се и оние кои можете да ги најдете со цена под 3000 денари.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?