Малите бели фустани се маст-хев за оваа сезона

Станува збор за романтично модели кои се хит веќе неколку години и кои претставуваат совршен избор за топлите месеци. Тие изгледаат елегантно и шик и можете да ги носите како во формални пригоди што веќе ги имате на вашиот распоред, но и во куферот на вашиот годишен одмор. Популарните модели направени од тантела можат да се најдат во сите должини и најразлични кроеви, а можете многу лесно да ги комбинирате со останатите модни додатоци поради што и им се омилени на многу девојки.

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?