Секогаш, ама баш секогаш во нашите плакари постои место за барем уште еден фустан, особено за неодоливите пролетни и летни модели.

Токму затоа и за денес ви подготвивме една галерија со најдобрите фустани од Манго во кои можете да уживате во летните месеци. Во нивната понуда можете да најдете модели од најразлични стилови – од плисирани и зачинети со карнери, па се до off the shoulder кроеви и прекрасни модели со неодоливи цветни мотиви кои се маст-хев за овој период од годината. Како тие изгледаат и како се движат нивните цени погледнете во галеријата што следува.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?