Тие се хит и на нашите улици

 

Кратките здолништа кои популарно ги викаме миничи, важат за еден од оние безвременски класици кои секогаш се во мода. Некогаш ги носеа девојките како Бритни Спирс и Кристина Агилера, а оваа сезона се попопуларни од било кога. Денес ги носат познатите манекенки како Бела Хадид, Алесандра Амбросио и Кара Делевињ, но и пејачката Селен Гомез, актерката Џејн Деван Татум и бројни други познати и помалку познати девојки.

Па, без разлика дали ќе изберете ПВЦ, тексас, кожа или од некој друг материјал, со класичен или асиметричен крој, со овие модели едноставно не можете да погрешите во овој период од годината.

Тоа многу добро го знаат и бројните хај-стрит брендови кои во својата понуда имаат прекрасни кратки здолништа кои можете да ги фурате како со сандали со високи потпетици, така и со патики и други рамни обувки.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ

Bershka

Нашите предлози погледни ги во галеријата што следува >>>

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?