Овие фустани се маст-хев за секоја топла сезона

 

Проѕирни, романтични и женствени, овие фустани се едни од омилените пролетни и летни парчиња во нашите плакари. Едноставно нема девојка која не сака да ги фура во овој период од годината, без разлика дали станува збор за дневни, вечерни или многу свечени пригоди. Интересно е што оваа сезона некои модели можеме да ги носиме и во комбинација со фармерки или спортски парчиња и да добиеме неверојатно шик дневни комбинации.

Од друга страна пак, во комбинација со елегантни, класични или тренди парчиња како што на пример се популарните обувки со блок потпетици или платформи ќе добиеме совршени и крајно стилизирани формални изданија.

Овие фустаните се совршен избор за топлите сончеви денови, а оваа сезона се поразиграни и со различни кроеви како никогаш досега.

Погледнете ги најубавите модели во галеријата што следува ...

Bershka

H&M

Mango

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?