ban2

Време е за весели и луди бои

Bershka 1.490 MKD

Пролетта ги разбуди нашите емоции, но и се околу нас, а во светот на модата ги разбуди и ги враќа во полн сјај веселите и оптимистични бои додека оние потемните одат на заслужен годишен одмор. Токму овие бои во моментов се главни на полиците на различни комерцијални брендови, па доколку сте во потрага по фустан во вистинска пролетно –летна нијанса, изберете модел во црвена, жолта, сина или зелена боја.

Topshop £50.00

Специјално за вас избравме 30-на најубави модели кои можете да ги погледнете во нашата галерија со фотографии.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?