ban2

Оваа боја ја обожаваме сите во февруари!

MANGO 990 MKD (-50%) 

Без разлика дали го славите Свети Трифун или Денот на вљубените, веројатно ќе се сложите дека токму црвената боја е идеална за овој месец. Токму затоа и побаравме најубавите фустани во оваа боја од познатите комерцијални бендови во кои сигурни ќе изгледате одлично. Па, отворете ја галеријата и погледнете ги најубавите модели.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?