FaceBook  Twitter  

Малиот црн фустан е хит во секое време

Синди Бруна

Со него ниту една прослава нема да ја дочекате неподготвено, особено ако имате неколку добри варијанти во вашите плакари. Можете да ги носите како во дневни, така и во вечерни изданија, а со вистинските обувки и модни додатоци можете да бидете во центарот на вниманието каде и да се појавите. Или барем така да се чувствувате, а тоа е и она што е најважно нели?! Со нив многу лесно можете да го камуфлирате вишокот килограми, но и да го истакнете секој дел од вашето тело, особено ако изберете некои супер атрактивен модел од плиш, крзно, тил. Мошне популарни се моделите кои потсетуваат на ноќници, но и модели кои се зачинети со необични детали и кои ја пратат линијата на телото. Каков модел и да изберете, внимавајте само добро ви стои, и воопшто нема да погрешите. Тоа многу добро го знаат и овие девојки кои ќе ги видите тука, но и дизајнерите на комерцијалните брендови кои секогаш имаат интересни верзии од овој модел во своите колекции. Најдобрите парчиња, како и нивните цени, погледнете во галеријата што ви е „спакувана“ заедно со овој текст.

Хали Бери

Мелани Сајкс

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Само 6 км од Маврово ски-центарот овој хотел е сместен во националниот парк, со поглед на Мавровско Езеро. ...
Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Единствен клуб ресторан во Скопје.
Хотелот "КАМНИК" е лоциран на влезот од градот оддалечен само 10 минути возење до центарот на Скопје. ...