FaceBook  Twitter  

Кога не знаете што да облечете, изберете црвено!

Кејт Мидлтон изгледа фантастично во фустанот од Jenny Packham кој е со кратки ракави и суптилно зачинет со светки. 34 годишната мајка на две деца и војвотка од Кембриџ оваа преубава вечерна тоалета ја носеше на свеченоста во Бакингемската палата. Па доколку сакате и вие да изгледате како неа (на пример за Нова година или за некоја друга свечена пригода која ве очекува во следниот период), еве неколку фустани со кои би можеле да го позајмите нејзиниот изглед (а што се однесува до накитот, бисерите и дијамантската круна, за тоа од каде се и колку чинат најдобро ќе биде да си ја прашате неа).

DIANE VON FURSTENBERG

Mango

MARCHESA NOTTE

VICTORIA BECKHAM

Zara 3,290.00 MKD

Па, која од овие креации ви се допаѓа најмногу? Повеќе фустани во црвена боја побарајте во галеријата што следува >>>

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Пица ресторан во центарот на Битола.
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Хотелот "ОАЗА" е лоциран во самото градско подрачје на градот Штип. ...
Единствен клуб ресторан во Скопје.
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...