FaceBook  Twitter  

Понекогаш се случува некој модел од одреден бренд да стане висински хит и маст-хев парче во плакарите на многу жени.

Оваа сезона покрај популарниот капут од Манго кој преку ноќ ги освои познатите ИТ девојки и за кој веќе ви пишувавме (види тука), мошне популарно е и краткото здолниште од ПВЦ од истиот бренд. Станува збор за кратко асиметрично здолниште од ПВЦ со впечатлива сребрена копча кое е совршено за фотографирање за Инстаграм. Тоа можете да го видите и од многуте #ootd и #mangogirls комбинации на оваа социјална мрежа каде токму ова парче е едно од омилените на многу девојки. Можете да го носите во безброј варијанти, од патики па се до чевли со високи потпетици, џемпери, бомбер јакни и оверсајз капути, а неговата цена во онлајн продавницата на Манго се движи околу 60 долари.

Капут по кој полудеа сите трендсетерки – го сакаме и ние >>

Па, погледнете како неколку идеи како би можеле да го носите ова парче, а потоа погледнете и неколку други модели на здолништa од овој познат шпански бренд.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Holiday Inn Skopje e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели Holiday Inn. ...
Ресторан „БИСЕРА" е лоциран во населба Аеродром и успешно работи од 2000-та година. ...
Во строгиот центар на Битола, на Широк Сокак, недалеку од вообичаената градска врева... ...
Поминете дел од Вашето време во прекрасниот амбиент на ресторанот Дион, сместенпокрај кејот на реката Вардар. ...