Понекогаш се случува некој модел од одреден бренд да стане висински хит и маст-хев парче во плакарите на многу жени.

Оваа сезона покрај популарниот капут од Манго кој преку ноќ ги освои познатите ИТ девојки и за кој веќе ви пишувавме (види тука), мошне популарно е и краткото здолниште од ПВЦ од истиот бренд. Станува збор за кратко асиметрично здолниште од ПВЦ со впечатлива сребрена копча кое е совршено за фотографирање за Инстаграм. Тоа можете да го видите и од многуте #ootd и #mangogirls комбинации на оваа социјална мрежа каде токму ова парче е едно од омилените на многу девојки. Можете да го носите во безброј варијанти, од патики па се до чевли со високи потпетици, џемпери, бомбер јакни и оверсајз капути, а неговата цена во онлајн продавницата на Манго се движи околу 60 долари.

Капут по кој полудеа сите трендсетерки – го сакаме и ние >>

Па, погледнете како неколку идеи како би можеле да го носите ова парче, а потоа погледнете и неколку други модели на здолништa од овој познат шпански бренд.

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?