FaceBook  Twitter  

Какви здолништа се во мода оваа сезона?

Zara 1,590.00 MKD

Оваа сезона меѓу познатите ИТ девојки во мода се здолништа со средна должина, но исто така и кожените модели особено оние на преклопување, како и плетените и волнените здолништа, кратките модели и плисираните здолништа.

Mango $59.99

Што се однесува до палетата бои во моментот меѓу најбараните се црните и сивите модели, а доколку сакате да направите мали отстапки од овие класични бои тогаш ве советуваме да изберете здолниште во маслинесто зелена, бордо или некоја металик нијанса кои исто така се вистински хит за оваа сезона.

Zara 3,290.00 MKD

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Во непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола. ...
Holiday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништата
Ресторанот Маракана се наоѓа во средиштето на Градскиот парк во Скопје. ...
Ова е мал пријатен хотел сместен во строгиот центар на градот, оддалечен 30 метри од Широк сокак. ...
Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.