FaceBook  Twitter  

Какви здолништа се во мода оваа сезона?

Zara 1,590.00 MKD

Оваа сезона меѓу познатите ИТ девојки во мода се здолништа со средна должина, но исто така и кожените модели особено оние на преклопување, како и плетените и волнените здолништа, кратките модели и плисираните здолништа.

Mango $59.99

Што се однесува до палетата бои во моментот меѓу најбараните се црните и сивите модели, а доколку сакате да направите мали отстапки од овие класични бои тогаш ве советуваме да изберете здолниште во маслинесто зелена, бордо или некоја металик нијанса кои исто така се вистински хит за оваа сезона.

Zara 3,290.00 MKD

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ореов Лад е национален ресторан со 140 годишна семејна традиција, не­зао­би­колно добредојде на дестинацијата кон Матка ...
На влезот во Штип следете го знакот на ресторан "Мал Одмор",
Место кое зближува, кој еднаш кој дошол сигурно ќе се врати.
Хотел Тино е нов, модерен и атрактивен хотел лоциран на самиот кеј на Охридското езеро. ...
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...