FaceBook  Twitter  

Од понудата на познатите комерцијални и дизајнерски брендови!

Bershka 1.190 MKD

Полека се ближат божиќните и новогодишните празници, а тоа значи дека треба да почнеме да размислуваме како да ја внесеме и бојата на страста и љубовта во нашите комбинации. И тука секако први ни се наметнуваат црвените фустани кои секогаш изгледаат впечатливо и женствено и кои се одлична замена за моделите во црна боја. Токму затоа и ги избравме најубавите парчиња од понудата на познатите комерцијални и дизајнерски брендови, а дали меѓу нив ќе пронајдете нешто интересно и за вас, погледнете во галеријата што следува.

Mango $49.99

И секако, не заборавајте да се поиграте со кроевите оваа сезона- изберете краток модел ако сакате да ги истакнете нозете, или модел со отворени (голи) раменици доколку сакате да го истакнете овој дел од телото. Отворете ја галеријата и погледнете како тоа го прават девојките во есенските каталози на познатите брендови.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Турист" е изграден и отворен во 1986г. како анекс на хотелот "Метропол". ...
Најдобар Spa Resort за регионот Балкан на World Spa & Wellness Awards 2014 во Лондон.
Хотел со 4 ѕвезди во Струга, долж Охридското Езеро.
Александар Палас, водечки хотел во Македонија, се наоѓа на десниот брег на реката Вардар во близина на градскиот парк. ...
Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...