FaceBook  Twitter  

Од понудата на познатите комерцијални и дизајнерски брендови!

Bershka 1.190 MKD

Полека се ближат божиќните и новогодишните празници, а тоа значи дека треба да почнеме да размислуваме како да ја внесеме и бојата на страста и љубовта во нашите комбинации. И тука секако први ни се наметнуваат црвените фустани кои секогаш изгледаат впечатливо и женствено и кои се одлична замена за моделите во црна боја. Токму затоа и ги избравме најубавите парчиња од понудата на познатите комерцијални и дизајнерски брендови, а дали меѓу нив ќе пронајдете нешто интересно и за вас, погледнете во галеријата што следува.

Mango $49.99

И секако, не заборавајте да се поиграте со кроевите оваа сезона- изберете краток модел ако сакате да ги истакнете нозете, или модел со отворени (голи) раменици доколку сакате да го истакнете овој дел од телото. Отворете ја галеријата и погледнете како тоа го прават девојките во есенските каталози на познатите брендови.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторанот Градска Кафеана се наоѓа на Широк сокак.
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.
Терасата на ресторанот се наоѓа на самиот брег на Охридското Езеро, што му дава посебна привлечност на овој локал. ...
Гостилница која со духот и мирисот на староградско-етно стилот ќе ве натера да се чуствувате како во раните 40 години. ...
Пица ресторан во центарот на Битола.