FaceBook  Twitter  

Фустан кој со неподнослива леснотија прави секоја жена да изглeда секси

Овој фустан е дело на модната креаторка Диана фон Фурстенберг и оваа есен повторно се враќа на голема врата. Станува збор за фустан на преклоп кој постои веќе со години, а неговата безвременост се состои во тоа што може одлично да стои на секоја жена, на секоја возраст и на секоја пригода. И не само тоа. Тој воедно е и секси и елегантен, и пред се женствен, но и практичен и удобен. Токму затоа и се радувавме како мало дете кога видовме дека овој модел повторно не чека на полиците и го носат многу познати шик дами.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.
Хотел-ресторанот Премиер e идеално место за тие што сакаат да се релаксираат и уживаат во чистиот воздух. ...
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Хотел Силекс се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро во кругот на одмаралиштето Свети Стефан. ...