Фустан кој со неподнослива леснотија прави секоја жена да изглeда секси

Овој фустан е дело на модната креаторка Диана фон Фурстенберг и оваа есен повторно се враќа на голема врата. Станува збор за фустан на преклоп кој постои веќе со години, а неговата безвременост се состои во тоа што може одлично да стои на секоја жена, на секоја возраст и на секоја пригода. И не само тоа. Тој воедно е и секси и елегантен, и пред се женствен, но и практичен и удобен. Токму затоа и се радувавме како мало дете кога видовме дека овој модел повторно не чека на полиците и го носат многу познати шик дами.

Премини на следната страна >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?