FaceBook  Twitter  

Еве како познатите ИТ дами носат плетени фустани оваа сезона

Плетените фустани се маст-хев за есенскиот и зимски период, а овие познати дами што ќе ги видите тука најдобро го докажуваат тоа. Сезонава во мода се пошироки модели кои изгледаат како џемпери и тоа со крој кој потсетува на машките модели. Но и покрај нивната гломазност тие повторно можат да изгледаат и мошне секси, особено ако ги комбинирате со шик обувки и вистинските модни додатоци.

Добар пример за тоа е Џиџи Хадид која својот плетен фустан го носи со полудлабоки чизми од кадифе, како и прекрасната Кристи Тајген која својот „ребрест“ фустан со ѕвонести ракави го носи во комбинација со ефектни високи чизми над колена. 

Погледнете ги и другите холивудски дами како ги носат овие фустани, а потоа отворете ја галеријата и погледнете ги најубавите модели за оваа сезона.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Пица ресторан во центарот на Битола.
Хотелот е лоциран во средината на рекреативниот центар Маврово, само неколку стотини метри од ски лифтовите и езерото. ...
Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Единствен клуб ресторан во Скопје.