ban2

Ах, мириса на пролет! Го чувствувате ли мирисот во воздухот?

Asos 3590 MKD

Иако календарски ни остануваат уште неколку недели, нашето трпение е при крај. Нестрпливи сме да ги видиме убавите девојки како се шетаат во пролетните фустани, а меѓу нив и ние, секако! Да, фустаните се омилено парче облека на секоја жена, а пролетта е сезона кога тие го имаат главниот збор. Што се однесува до трендовите, овој пат во игра се фустаните во кои ќе изгледате како носите раскошни ноќници, но и моделите со голи раменици, фалти, преполни со цветни мотиви, еднобојни, црвени, зелени, мали, црни или асиметрични ...

Прекрасно нели?!

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?