Ви ги претставивме сите позначани трендoви кои ќе бидат во мода претстојната есен/зима 2012/13, но, досега ниту еднаш не ги споменавме карнерите.

Станува збор за модели од колекциите на Alexander McQueen, Bottega Veneta, Chadwick Bel, Rochas и Rodarte. Погледнете само колку се убави, а воедно есктравагантни, таинствени и несекојдневни!

« PREV  NEXT »

{JFBCLike url=http://www.stipka.com.mk/moderna/preporaki/205-obleka/7236-fustani-so-karneri?slika=1 layout=button_count show_faces=true width=50 action=like font=verdana colorscheme=light}

« PREV  NEXT »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?