Оваа година за пролетен и летен шопинг најпопуларни се хеланките и фармерките во боја, потоа комфорните балетанки и секако лежарните, проѕирни фустанчиња од кои најголем хит се оние во пастелни бои.

Read more...

teksas

Девојки, дали сте расположени за еден нов пар фармерки, здолниште, шорц или тексасна кошула?

Read more...

Погледнете ги овие неколку фустани, здолништа, блузи.. кои повеќето имаат цени од кои можете да паднете од столчето.

Read more...

Погледнете ги најубавите фармерки од популарниот „high-street“ бренд Зара.

Read more...

Погледнете ги новите модели на фармерки од популарниот бренд Риплеј.

Read more...

Погледнете ги фармерките кои ќе бидат вистински хит за сезона пролет/лето 2013.

Read more...

Овие фармерки се од пролетната колекција на Манго, а манекенката Миранда Кер неодамна беше забележана во нив на прошетка со нејзиното детенце.

Read more...

Koj можеше да претпостави дека фармерките кои порано ги носеа работниците од ниската класа, во денешно време ќе бидат толку популарни?!

Read more...

Фармерките се нешто што го сакаат сите, од домаќинките, па се до бизнисменките.

Read more...

А сега малку да скокнеме во фармерчиња. Кога последен пат сте купиле фармерки, коишто постојано се надвор од шкафчето и коишто секогаш го носите со ќеиф?

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?