Погледнете ги најубавите тесни фармерки од најпопуларните „high-street“ брендови кај нас - Страдивариус, Бершка и Зара.

Read more...

Новата колекција на еден од најпопуларните „high-street“ брендови во Македонија, Replay, е составена од три линии: „Replay Blue Jeans“, „Wild Thing“ и „Biker“.

Read more...

Погледнете ги најубавите фармерки, тексасни палта и кошули од „H&M“ кои што ни ги претстави бразилската убавица Алесандра Амбросио.

Read more...

Девојките кои ги сакаат рокерските стилови дефинитивно ќе бидат воодушевени од понудата на кожни панталони на полиците во најголемиот дел од продавниците.

Read more...

Дизајнерите не советуваат дека за ова лето мораме да обезбедиме барем еден пар (или два) скинати фармерки.

Read more...

Во Стариот завет пишува дека „жените не смеат да се облекуваат како мажи“, па поради фактот што панталоните најпрво ги носеле мажи, во некои религии е забрането жените да носат панталони.

Read more...

Доколку ова лето сакате да носите фармерки, тогаш најдобро е да инвестирате во некој посветол модел!

Read more...

Погледнете ги најубавите фармерки од колекциите на најпознатите „high-street“ брендовите кај нас.

Read more...

Оваа година за пролетен и летен шопинг најпопуларни се хеланките и фармерките во боја, потоа комфорните балетанки и секако лежарните, проѕирни фустанчиња од кои најголем хит се оние во пастелни бои.

Read more...

teksas

Девојки, дали сте расположени за еден нов пар фармерки, здолниште, шорц или тексасна кошула?

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?