Погледнете ги најубавите десет модели на фармерки (и шорцеви) од познатиот бренд за улична мода „Pull & Bear“.

Read more...

Новата пролетна колекција на шпанскиот бренд Бершка е мешавина на романтичниот и боемски стил, со доза на спортски вибрации и силно влијание на мoдата од 90-те, силните бои и принтовите.

Read more...

Жените со убави пропорции од целиот свет постојано се во потрага по идеален модел кој совршено ќе им прилега, особено кога станува збор за фармерките.

Read more...

Фармерките се парче облека без кое дефинитивно не се може, и скоро секогаш имаме проблем кога треба да купиме нов пар фармерки, па за да ги одбереме вистинските понекогаш ни треба и цел ден, а можеби и повеќе.

Read more...

Фармерките се задолжително парче облека за секоја девојка и сите треба да имаме по неколку различни модели, особено за во летниот период.

Read more...

Избледени, темни, искинати, припиени или широки, женствени или оние на дечкото, фармерките никогаш не излегуваат од мода, а оваа пролетна сезона нафрлете се на сивиот џинс.

Read more...

„Boyfriend“ фармерките се машки модел на фармерки за женски и тие се вистински хит за оваа сезона, што значи дека можете да позајмите некој пар фармерки од плакарот на дечкото или пак да си набавите нови, специјално за вас.

Read more...

Погледнете ги овие 15 жешки модели на фармерки за есен/зима од популарните брендови за улична мода.

Read more...

New Yorker е бренд кој од самото отварање на првата продавница во Скопје, во 2010 година, па се до денес е прилично популарен во Македонија.

Read more...

Сите имаме по неколку пара фармерки во нашите плакари, но само некои од нив ни се омилени и постојано си ги носиме.

Read more...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?