loading...

Фармерките се задолжително парче облека за секоја девојка и сите треба да имаме по неколку различни модели, особено за во летниот период.

Read more...

Избледени, темни, искинати, припиени или широки, женствени или оние на дечкото, фармерките никогаш не излегуваат од мода, а оваа пролетна сезона нафрлете се на сивиот џинс.

Read more...

„Boyfriend“ фармерките се машки модел на фармерки за женски и тие се вистински хит за оваа сезона, што значи дека можете да позајмите некој пар фармерки од плакарот на дечкото или пак да си набавите нови, специјално за вас.

Read more...

Погледнете ги овие 15 жешки модели на фармерки за есен/зима од популарните брендови за улична мода.

Read more...

New Yorker е бренд кој од самото отварање на првата продавница во Скопје, во 2010 година, па се до денес е прилично популарен во Македонија.

Read more...

Сите имаме по неколку пара фармерки во нашите плакари, но само некои од нив ни се омилени и постојано си ги носиме.

Read more...

Изгужвани, во чудни бои, па дури и искинати.. кој би помислил дека овие модели ќе бидат едни од нашите омилени парчиња за оваа сезона?

Read more...

Нашата најпозната манекенка Катарина Ивановска е заштитно лице во најновата колекција на брендот „Levi’s Revel“ за есен/зима 2013-2014.

Read more...

Погледнете ги најубавите тесни фармерки од најпопуларните „high-street“ брендови кај нас - Страдивариус, Бершка и Зара.

Read more...

Новата колекција на еден од најпопуларните „high-street“ брендови во Македонија, Replay, е составена од три линии: „Replay Blue Jeans“, „Wild Thing“ и „Biker“.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

loading...

 

ПОПУЛАРНО