„Boyfriend“ фармерките се машки модел на фармерки за женски и тие се вистински хит за оваа сезона, што значи дека можете да позајмите некој пар фармерки од плакарот на дечкото или пак да си набавите нови, специјално за вас.

Read more...

Погледнете ги овие 15 жешки модели на фармерки за есен/зима од популарните брендови за улична мода.

Read more...

New Yorker е бренд кој од самото отварање на првата продавница во Скопје, во 2010 година, па се до денес е прилично популарен во Македонија.

Read more...

Сите имаме по неколку пара фармерки во нашите плакари, но само некои од нив ни се омилени и постојано си ги носиме.

Read more...

Изгужвани, во чудни бои, па дури и искинати.. кој би помислил дека овие модели ќе бидат едни од нашите омилени парчиња за оваа сезона?

Read more...

Нашата најпозната манекенка Катарина Ивановска е заштитно лице во најновата колекција на брендот „Levi’s Revel“ за есен/зима 2013-2014.

Read more...

Погледнете ги најубавите тесни фармерки од најпопуларните „high-street“ брендови кај нас - Страдивариус, Бершка и Зара.

Read more...

Новата колекција на еден од најпопуларните „high-street“ брендови во Македонија, Replay, е составена од три линии: „Replay Blue Jeans“, „Wild Thing“ и „Biker“.

Read more...

Погледнете ги најубавите фармерки, тексасни палта и кошули од „H&M“ кои што ни ги претстави бразилската убавица Алесандра Амбросио.

Read more...

Девојките кои ги сакаат рокерските стилови дефинитивно ќе бидат воодушевени од понудата на кожни панталони на полиците во најголемиот дел од продавниците.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотел прекрасно поставен на брегот на Охридското Езеро и неговиот истек во реката Црни Дрим. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Хотел Леонардо е модерен и комфорен хотел одалечен само 1 км од центарот на градот. ...
Хотелот Манастир е место каде што ќе најдете мир во кој се спојуваат телото и духот. ...
Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...