Еве зошто АСОС  е една од нашите омилени интернет продавници...

Read more...

Еве уште една причина поради која познатите личности се исто како и сите нас и таа повторно ни доаѓа од светот на модата.

Read more...

Кога размислуваме за фармерките, сите имаме некој познат идол.

Read more...

Доколку сакате да изгледате како вистинска модна икона оваа сезона тогаш запомнете ги добро овие зборови – ѕвонарки, висок струк и светол џинс.

Read more...

И додека едни трендови се пробиваат, други се во зародиш, а трети пак, заминуваат од модната сцена, тесните фармерки се постојано присутни.

Read more...

Ако сте во потрага по нови фармерки кои ќе ве телепортираат во светот на познатите ИТ девојките, тогаш вие сте на вистинското место.

Read more...

Фармерки со висок струк, со исечен, обоен и излитен долен раб е стил што тешко се пропушта, но и да го знаете овој модел, можеме да се обложиме дека не го знаете следниот интересен факт во врска со овој тренд.

Read more...

Можеби ви недостасува летото и лежерните фустани и здолништа, но есента и зимата нудат свои интересни можности кои секако не треба да се пропуштат, а овде првенствено мислиме на неизбежните панталони.

Read more...

Деновиве додека разгледував какви панталони ни нудат најпознатите брендови за оваа есен, во мислите постојано ми се вртеше реченицата на Коко Шанел: „Не постои ништо посексапилно од раскошни жени во машка облека“.

Read more...

Ако претходната сезона „skinny“ фармерките беа парче без кое не можевме, оваа сезона тоа се кулотите, ѕвонарките и фармерките со висок струк.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Дојдете во хотел Александрија и уживајте во прекрасниот поглед на Охридското езеро ... ...
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Хотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција . ...
BEST WESTERN Hotel Turist e хотел од висока категорија кој работи како дел од ланецот хотели BEST WESTERN. ...