Викторија Бекам во феноменално минималистичко издание

Познатата дизајнерка досега многу ретко ја гледавме во фармерки. Дури тешко ни беше и да ја замислиме во ова популарно парче се до пред неколку дена. Тогаш низ Њујорк се прошета во ѕвонарки кои ги носеше со обична бела маица и не воодушеви. А сега повторно не изненади со уште една едноставно, но фантастично издание со фармерки.

Викторија овој пат избра „винтиџ“ модел со висок струк, со рамни ногавици и кои се малку скинати на коленото. Таа ги носеше во комбинација со елегантни, црвени високи потпетици и ролка во беж боја која и беше ставена во фармерките.

Наједноставното издание на Викторија Бекам со кое секоја девојка ќе изгледа беспрекорно >>

Едноставно, ефективно, практично и мнооогу секси! Браво!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?