Што не е во ред со дизајнерите на познатите брендови?

Во последно време сите се нагледавме секакви дизајнерски решенија кога се во прашање фармерките. Од моделите со ПВЦ детали, па се до патенти на задникот, фармерките оваа сезона како да се натпреваруваат на некое талент шоу, на кое победникот се избира според најбизарниот изглед. И само што помисливме дека приказната ќе заврши со моделот на Vatements кои во соработка со Levi’s ги направија женските фармерки со патенти на стратешките места, брендот Reformation се избаци со свој „безобразен“ модел. Имено, фармерките со нивниот потпис имаат патент кој ги спојува ногавиците во пределот на меѓуножјето и кои дефинитивно се едни од најоткачените (и најбизарните) што сме ги виделе досега.

Необични фармерки кои немаат меѓуножје, а за нив треба да издвоите 30.000 денари >>

Па, дали би ги носеле овие фармерки?

:)

Ова се најгрдите фармерки што сме ги виделе досега >>

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?