Ако сакате да го покажете задникот и притоа да кажете дека носите фармерки, тогаш овој необичен модел дефинитивно е за вас!

Францускиот бренд Y/PROJECT на сјатот Forward by Elyse Walker претстави потполно необични фармерки кои се состојат од два пара ногавици кои се со копчиња во преднито дел и „ремен“ со трегери кои ги држат ногавиците како жартиери.

Нивната цена е 570 долари, а пред неколку дена и манекенката Џиџи Хадид се појави во сличен модел. Фармерки се во бела боја, и се малку позатворени и „понормални“ од овој модел, но и со нив таа беше во центарот на вниманието на улиците во Њујорк.

Па, дали би носеле вакви панталони?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?