ban2

Толку пари за овие фармерки? Никогаш!

Оваа сезона мошне популарни се необични модели на фармерки од кои некои навистина изгледаат одвратно и бизарно. Па така покрај оние со проѕирните колена (види тука), како и грозниот проѕирен модел од ПВЦ за кој ви пишувавме неодамна (види тука) се појавија и фармерки кои изгледаат како да се исфлекани и кои чинат прескапо.

Имено станува збор за фармерки кои изгледаат како со нив да сте се влечеле низ кал а за кој треба да издвоите 425 долари.

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?