ban2

Овие фармерки го поделија модниот свет.

По необичните фармерки за ко веќе ви пишувавме (види тука) се појави уште еден модел кој го подели модниот свет. Станува збор за фармерки со провидни коленици. Тие можат да се најдат на официјалната страна на Нордсторм, и тоа за нешто помалку од 100 долари. И додека едни се воодушевени од нивниот крој повеќето на социјалните мрежи за овие фармерки се изјаснија негативно, особено бидејќи се крајно непрактични за перење.

Овие скинати фармеркиги обожаваат девојките од целиот свет >>

Topshop - Clear Knee Mom Jeans $95.00

„Треба да ги перете во перална, но и да ги сушите на жица. Бидејчи во спротивно, ако ги сушите во вашата перална, еден дел од нив би можел да се стопи“, пишува еден од коментарите кој се однесува на пластичниот дел.

Па, што мислите вие за овој модел?

Споделете го вашето мислење на нашата официјална Фејсбук страница >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?