Не е важно што носите, туку како го носите.

А овие девојки секогаш изгледаат одлично, па дури и кога ги носат своите омилени фармерки. Кјара Ферагни ги обожава скинатите модели и ги носи со шик високи потпетици.

Заборавете ги тесните фармерки – во мода се овие модели >>

Џиџи Хадид пак своите омилени фармерки ги носи со долг капут до земја кој исто така е во мода оваа сезона, додека на последната фотографија со манекенката Џордан Дан изгледа прекрасно во еднобојната комбинација разиграна со чантата во жолта боја и беж сандали.

Црните фармерки повторно се во мода – еве како да ги носиме >>

Па, која од овие комбинации во се допаѓа најмногу?

Овие фармерки ќе бидат водечки тренд следната сезона >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?