FaceBook  Twitter  

Црните фармерки никогаш не биле попопуларни од оваа есен и зима, а и продавниците во Македонија се преполни со овие модели.

Кликни

и отвори галерија »

Црните фармерки се маст-хев парче во плакарите на многу познати ИТ дами за оваа сезона, а најпознатите брендови имаат поприлично интересни модели на своите полици (ова особено важи за испраните, избледени модели!). Од оние кои се инспирирани од моделот на Vetements (види тука) кои дефинитивно се едни од најпопуларните за оваа година, па се до класичните кроеви и моделите со везови и скинати детали. Отворете ја галеријата и погледнете ги најдобрите црни фармерки од најпознатите комерцијални брендови во Македонија.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...
Хотелот “Континентал” е најголемиот хотел во Скопје, познат по своето долгогодишно искуство и традиција . ...