FaceBook  Twitter  

Еве како да изгледате атрактивно и шик во овој период од годината

Бела Хадид

Фармерките се едни од омилените парчиња на сите девојки а дека тоа е така можеме да видиме и од познатите холивудски дами кои многу често своите преубави здолништа и фустани ги остават во плакарите и наместо нив носат фармерки! И тоа не важи само за топлите летни месеци кога обожаваат да ги носат со кратки или обични маици и патики туку и за овој период од годината, во комбинација со капути, кожни јакни и шик обувки.  

Оливија Палермо

Па, погледнете како овие познатите девојки носат фармерки во периодот додека температурите се уште се ниски, а потоа доколку барате нов модел на фармерки погледнете ги и најдобрите модели за оваа сезона од неколку познати брендови во Македонија.

Роми Стрид

Алесандра Амбросио

Оливија Палермо

СЏП

Алекса Чунг

Кејт Босворт

Кортни Кардашијан

Оливија Палермо

Ема Робертс

Алесандра Амбросио

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Ресторан и пансион Кутмичевица
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
BEST WESTERN Hotel Bellevue е лоциран близу скопскиот аеродром, но не деалеку и од центарот на градот. ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...