FaceBook  Twitter  

Тесните фармерки не се во мода.

Можеби на прво поглед и нема да се согласите со нас, бидејќи на крајот на денот се уште често гледаме девојки во skinny фармерки, па дури и самите ги носиме, но според модните гуруа нивното време заврши, а во мода се малку поинакви модели. Ова можевме да го забележиме и од модното лудило што го предизвика брендот Vetements со нивните реконструирани модели со асиметрични подрабувања по кои полудеа трендсетерките од целиот свет, но и од се попопуларните нови boyfriend модели, потоа фармерките за мајки кои стојат убаво на секое тело, како и сите останати модели со волумен кои не ја нагласуваат силуетата, а изгледаат убаво, тренди и модерно, и пред се во нив можете да се чувствувате 100% опуштено.

Па, доколку треба да издвоиме пет модели кои радо би ги носеле наместо нашите омилени тесни фармерки, погледнете ја најпрво нашата листа, а потоа отворете ја и галеријата и разгледајте ги најубавите фармерки од најпознатите комерцијални и дизајнерски брендови.

Премини на следната страна >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Една од најдобрите меани во градот
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...