ban2

Фантастични фармерки на полиците на H&M.

Познатиот хај-стрит бренд H&M оваа сезона може да се пофали со преубави фармерки кои ги има на своите полици. Тие стопроцентно се според теркот на најголемите трендови на светската модна сцена, а посебно популарни се реконструираните фармерки со асиметрични порабувања во стилот на препознатливиот бренд Vetements. Покрај овие преубави модели кои ќе ги освојат ИТ девојките, тука се и скинатите фармерки во сите нијанси на сина боја и тесните црни модели кои исто така се хит за оваа сезона.Па доколку планирате да одите на шопинг во некој град во странство, и притоа имате потреба од нови фармерки, наместо да ги барате, побарајте ја најблиската H&M продавница. Нема да погрешите!

$59.99

$59.99

види повеќе »

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?