FaceBook  Twitter  

Фантастични фармерки на полиците на H&M.

Познатиот хај-стрит бренд H&M оваа сезона може да се пофали со преубави фармерки кои ги има на своите полици. Тие стопроцентно се според теркот на најголемите трендови на светската модна сцена, а посебно популарни се реконструираните фармерки со асиметрични порабувања во стилот на препознатливиот бренд Vetements. Покрај овие преубави модели кои ќе ги освојат ИТ девојките, тука се и скинатите фармерки во сите нијанси на сина боја и тесните црни модели кои исто така се хит за оваа сезона.Па доколку планирате да одите на шопинг во некој град во странство, и притоа имате потреба од нови фармерки, наместо да ги барате, побарајте ја најблиската H&M продавница. Нема да погрешите!

$59.99

$59.99

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
Во непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола. ...
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...