FaceBook  Twitter  

Фармерките во кои ќе изгледате послабо и кои можете да ги носите буквално со сé се враќаат на голема врата оваа сезона.

Скинатите фармерки со рамен крој и низок струк, со везен детаљ се еден од најпродаваните парчиња во моментот, но славните девојки овие денови носат уште еден модел кој долго не беше во центарот на вниманието – црни фармерки.

Во последно време Бела Хадид, Криси Тајген, Мадона, Кара Делевињ и многу други познати ИТ девојки како да не ги соблекуваат од себе.

Но тие знаат како да го фураат овој модел и тоа во секоја пригода, Погледнете ги нивните стајлинзи, а потоа и неколку интересни модели кои ги избравме од неколку познати брендови во Македонија од кои најчесто купуваме.

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Сместен во пазувите на На­цио­нал­ни­от Парк Пелистер, хотелот Шум­ски Фенери, се наоѓа на 900м над­мор­ска височина. ...
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Нашата мисија е креирање на совршен ден за оние најпребирливите.
Хотелот е лоциран во прекрасен шумски амбиент со извонредно уредено опкружување, позиција и поглед кон Охридското Езеро. ...