ban2

Погледнете го ова „откачено“ издание на познатата адвокатка.

Амал за опуштена прошетка со својот сопруг избра да го носи клучното парче за оваа есен – фармерки ѕвонарки зачинети со везени детали кои потсетуваат на хипи ерата од седумдесеттите. Тие совршено стојат на витката Амал, а воедно и ни открија дека познатата адвокатка е малку поправена и сега изгледа уште поженствено. 

Амал фармерките ги носеше во комбинација со жолт ребрест џемпер со долги ракави и ефектна чанта со долги реси која на целиот стајлинг му даде доза на бохо стилот.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Амал? Погледнете во продолжение неколку модели на фармерки со кои би можеле да ја „позајмите“ оваа комбинација >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?