FaceBook  Twitter  

Погледнете го ова „откачено“ издание на познатата адвокатка.

Амал за опуштена прошетка со својот сопруг избра да го носи клучното парче за оваа есен – фармерки ѕвонарки зачинети со везени детали кои потсетуваат на хипи ерата од седумдесеттите. Тие совршено стојат на витката Амал, а воедно и ни открија дека познатата адвокатка е малку поправена и сега изгледа уште поженствено. 

Амал фармерките ги носеше во комбинација со жолт ребрест џемпер со долги ракави и ефектна чанта со долги реси која на целиот стајлинг му даде доза на бохо стилот.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Амал? Погледнете во продолжение неколку модели на фармерки со кои би можеле да ја „позајмите“ оваа комбинација >>

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот Премиер се наоѓа во центарот на Вевчани.
Во непосредна близина на најатракивните градски знаменитости хотел ЕПИНАЛ е идеално лоциран во центарот на Битола. ...
Идеално место за разговор, откритие, потрага по нови идеи, релаксација и одмор со потполна слобода и приватност. ...
Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели ...
Вкусете ги нашите специјалитети, напијте се чаша две и уживајте во ресторанот КАЈ ЕФТО. ...