И покрај тоа што црната боја ни е во крвта, понекогаш навистина не е лесно да избереме што да носиме со нашите омилени црни фармерки.

Кога станува збор за шопинг, фармерките секогаш ни се први на списокот (ОК, веднаш по високите потпетици, но тоа се подразбира, нели?), а оваа сезонана некако суптилно ни се наметнуваат моделите во црна боја. Да, тие беа насекаде низ улиците за време на модните недели во најголемите модни метрополи во светот (искрено се надеваме дека ќе ги видиме како ги носат и нашите девојки на модниот викенд во Скопје), а парижанките едноставно изгледаат најубаво во нив. Но како најдобро да ја преминеме границата на типичниот кежаул изглед и како да изгледаме како ИТ девојка кога ги носиме, погледнете на фотографиите што следуваат, а потоа отворете ја галеријата и погледнете ги најдобрите модели што ги избраа нашите уредници од онлајн продавниците на неколку познати брендови.

Нашите шопинг предлози погледнете ги во галеријата што следува ...

види повеќе »

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?