FaceBook  Twitter  

И покрај тоа што црната боја ни е во крвта, понекогаш навистина не е лесно да избереме што да носиме со нашите омилени црни фармерки.

Кога станува збор за шопинг, фармерките секогаш ни се први на списокот (ОК, веднаш по високите потпетици, но тоа се подразбира, нели?), а оваа сезонана некако суптилно ни се наметнуваат моделите во црна боја. Да, тие беа насекаде низ улиците за време на модните недели во најголемите модни метрополи во светот (искрено се надеваме дека ќе ги видиме како ги носат и нашите девојки на модниот викенд во Скопје), а парижанките едноставно изгледаат најубаво во нив. Но како најдобро да ја преминеме границата на типичниот кежаул изглед и како да изгледаме како ИТ девојка кога ги носиме, погледнете на фотографиите што следуваат, а потоа отворете ја галеријата и погледнете ги најдобрите модели што ги избраа нашите уредници од онлајн продавниците на неколку познати брендови.

Нашите шопинг предлози погледнете ги во галеријата што следува ...

види повеќе »

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Лоциран покрај самото езеро, "ЧУН" е препознатлив по гостропримството и по интимната атмосфера, која навистина зближува. ...
Една од најдобрите меани во градот
Хотел-вила со три ѕвезди сместен во мирна и тивка околина, на само 5 минути пешачење од цен­тарот на градот. ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Инекс Горица е туристички хотелски комплекс кој се наоѓа на самиот брег на Охридското езеро. ...