Ако сакате да го покажете задникот и притоа да кажете дека носите фармерки, тогаш овој необичен модел дефинитивно е за вас!

Read more...

Дали некогаш би носеле потполно проѕирни фармерки направени од пластика?

Read more...

Нови „забегани“ фармерки, овојпат директно од полиците на Зара.

Read more...

Да, сите ние во нашите плакари имаме омилени модел на фармерки, но оваа пролет главен хит се фармерки какви досега не сме носеле!

Read more...

Овие фармерки се еден од најпопуларните на Инстаграм

Read more...

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?